Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • sprEEEzy
    Keymaster
    Post count: 28
    #5308 |

Ovaj petak i nedjelju imamo završnicu četvrte sezone Croatian LoL League u koju su ušli svi timovi koji su ostvarili top 4 plasman u svojim grupama. Z
    [See the full post at: Croatian LoL League Season 4 – Playoffs]

IS1d00r
    Participant
    Post count: 2
    #5316 |

jel cetvrtfinalne matcheve i dalje prijavljujem adminima koji su zaduzeni za lige?

sprEEEzy
    Keymaster
    #5317 |

@is1d00r, da.

GromTarantul
    Participant
    Post count: 3
    #5318 |

“većina timova, usprkos pravovremenom obavještavanju kapetana, nije prijavila svoje igrače na nove službene stranice Riotgames-a za eventove poput naših turnira.” – nemam pojma što to znači, prvi put čujem…

Krivo vam se križaju skupine.
    Trebalo bi biti:
    A1 – B4
    A3 – B2 (vama je ovdje A2 – B3)
    A2 – B3 (vama je ovdje A3 – B2)
    A4 – B1

Nedostaje jedan datum na stranici tima za korektnu evidenciju promjena.

• This reply was modified 4 years, 9 months ago by  GromTarantul.
    sprEEEzy
    Keymaster
    #5326 |

@gromtarantul, ispravit ćemo križanja, a datume i ostale stvari oko interfacea ćemo srediti do sljedeće sezone.

Wisecro
    Participant
    Post count: 1
    #5327 |

Pozz, moze neko objasnit ovo? http://prntscr.com/7ihhi8
    Odnosi se na 1:1 rezultat.
    http://prntscr.com/7ihjvc Igrac Ganci croatian academy.
    Igrač BLC-a The Don nije igrao custom gamea (ovo je zadnji koji sam našo da ima u vezi s ovim turnirom) http://prntscr.com/7ihocs, kako su dobili rezultat 1:1 da je tie?

+ Volio bih da se u A ligu stavi aktivniji admin a ne da mi moramo cekati 3-4 dana da se rezultat updatea, poslao sam mu zahtjev na LoL, nije me prihvatio. razumijem ako ima skolu ili posao ili sta ja znam ali da je toliki problem staviti nekoliko rezultata ne vjerujem

• This reply was modified 4 years, 9 months ago by  Wisecro.
    GromTarantul
    Participant
    Post count: 3
    #5332 |

Taj tie je “neodigrano” – nisu dobili bodove za to.

sprEEEzy
    Keymaster
    #5333 |

@wisecro, matchevi koji su ocijenjeni s 1-1 su zapravo neodigrani/neprijavljeni matchevi (pošto nam Challonge ne dopušta neodigran rezultat). Ispričavamo se zbog čekanja na odgovor u A ligi, kolega zadužen za A ligu je neočekivano bio vrlo zauzet zadnjih tjedan dana. Potrudit ćemo se ubuduće imati admine koji su svakodnevno raspoloživi tokom trajanja lige.

sprEEEzy
    Keymaster
    #5334 |

@wisecro, također bi zamolio da ne koristite riječi poput “namještanja”, pošto takve stvari ovdje ne toleriramo. Ukoliko imate nekih pritužbi ili komentara, možete se javiti putem PM-a.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.